Cennik

strefaekorelaksu.pl

Nasza strefa eko – relaksu wynajmowana jest tylko na wyłączność. Oznacza to, że jeśli zarezerwują Państwo pobyt w naszej strefie będzie ona wyłącznie do Waszej dyspozycji.

Z uwagi na kameralny charakter strefy zapraszamy rodziny lub grupy znajomych do kilkunastu osób.

Poniżej przedstawiamy Państwu cennik za korzystanie ze Strefy Eko – Relaksu. Ma on charakter orientacyjny. Szczegóły  prosimy ustalać telefonicznie.

Pakiety 3 godzinne.

wynajem sauny suchej – obejmuje nagrzanie sauny, zapewnienie drewna do utrzymania temperatury przez 3 godziny, dostęp do prysznica z ciepłą wodą, dwóch altan, grilla ogrodowego, leżaków – cena 200 zł.

wynajem balii do gorących kąpieli – obejmuje nagrzanie balli (temperatura do ustalenia – optymalna to 32- 39 stopni), włączenie funkcji napowietrzania (jeśli Państwo sobie życzą), zapewnienie drewna do utrzymania temperatury przez 3 godziny, dostęp do prysznica z ciepłą wodą, dwóch altan, grillów ogrodowych – cena 300 zł.

wynajem sauny suchej oraz balii do gorących kąpieli – cena 400 zł.

Dodatkowe atrakcje:

– korzystanie z mini tężni solankowej – ustawiona będzie w altance – 20 zł (od wiosny do jesieni)

– korzystanie z basenu ogrodowego – 15 zł od osoby (od maja do września)

– korzystanie z domku do apiterapii  – 30 zł (domek niedostępny w okresie jesienno -zimowym)

Możliwość wypożyczenia:

 – rowera – 15 zł

 – rowera elektrycznego – 30 zł

 – pontonu 6 osobowego – 30 zł (od wiosny do jesieni)

 – kajaka (dmuchanego) 2 osobowego – 20 zł (od wiosny do jesieni).

Ponadto możemy dla Państwa:

przygotować grilla – zapewniamy węgiel drzewny, podpałkę, talerzyki  i sztućce – 30 zł

uruchomić wędzarnie – posiadamy wędzarnie ogrodową murowaną z cegły klinkierowej. Jeśli zechcą Państwo uwędzić np. szynkę, boczek lub inne produkty, nagrzejemy wędzarnie do odpowiedniej temperatury oraz zapewnimy drewno owocowe do wędzenia (śliwka lub wiśnia). W wędzarni znajduje się też dodatkowe palenisko wyłożone cegłą szamotową, w którym można rozpalić ogień i przyrządzić np. garnek pieczonek (prażonek)    – 20 zł (rozpalenie ogniska do pieczonek) 60 zł ( przygotowanie wędzarni do wędzenia – drewno  wiśniowe i śliwkowe) 

Wszystkie w/w opłaty są jednorazowe dla całej grupy, za cały pobyt.

 

Pakiety całodzienne – możliwość korzystania ze strefy od 10:00 do 20:00.

wynajem sauny suchej – obejmuje nagrzanie sauny, zapewnienie drewna do utrzymania temperatury przez cały dzień, dostęp do prysznica z ciepłą wodą, altany, grilla ogrodowego – cena 300 zł.

wynajem balii do gorących kąpieli – obejmuje nagrzanie balii (temperatura do ustalenia – optymalna to 32- 39 stopni), na Państwa życzenie włączenie funkcji napowietrzania, zapewnienie drewna do utrzymania temperatury przez cały dzień, dostęp do prysznica z ciepłą wodą, dwóch altan, grillów ogrodowych – cena 400 zł.

Uwaga w przypadku wynajęcia balii napełniamy ją dzień wcześniej świeżą wodą bez chloru i innej chemii.

wynajem sauny suchej oraz balii do gorących kąpieli – 600 zł.

 

Dodatkowe atrakcje w cenie jak dla pakietu 3 godzinnego.

 

Pakiet całodzienny – wszystko w cenie.

Pakiet obejmuje wszystkie atrakcje wymienne wyżej w cenie 700 zł.

Nie płacą Państwo żadnych dodatkowych opłat np. za wypożyczenie rowerów, korzystanie z tężni, wędzarni ,domku do apiterapii itp.

Na terenie strefy eko – relaksu zapewniamy dostęp do prądu, bieżącej,  ciepłej oraz zimnej wody, a także  toalety z umywalką typu TOITOI.

Dłuższy pobyt – jeżeli zechcą Państwo zostać u nas dłużnej np. na weekend  istnieje możliwość rozbicia własnego namiotu na terenie strefy.  Cena za rozbicie namiotu ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości osób i czasu pobytu.

Istnieje również możliwość przenocowania dwóch osób  w domku do apiterapii – spanie na łóżkach z drewnianych desek, pod którymi  znajduje się kilkadziesiąt tysięcy pszczół. Jest to bardzo zdrowe dla organizmu – 20 zł nocleg za 1 osobę.   

Jeśli chcieliby Państwo  przenocować w bardziej komfortowych warunkach możemy również polecić noclegi w zaprzyjaźnionych,  okolicznych gospodarstwach agroturystycznych zlokalizowanych zaledwie kilkaset metrów od naszej strefy.  

Wynajem mobilnej sauny i balii.

Wynajem mobilnej balii lub sauny to idealne rozwiązanie jako prezent na urodziny, rocznicę ślubu, czy romantyczny wieczór we dwoje.

Dowozimy ją we wskazane miejsce – do 15 km od Boguchwałowic dostawa gratis. Powyżej 15 km – 3 zł/km liczone tylko w jedną stronę.
Jeśli posiadasz samochód z hakiem możesz samemu przyjechać i odebrać saunę lub balie.

Przykładowe ceny wynajęcia mobilnej sauny lub balii za dobę :
Poniedziałek – czwartek – 250 zł
Piątek – niedziela – 300 zł
Wynajem długoterminowy – cena ustalana indywidualnie.

Informacje dot. rezerwacji.

Strefa Eko – Relaksu wynajmowana jest wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji.

Rezerwacji  zarówno na pakiet 3 godziny jak i na cały dzień należy dokonać najpóźniej dzień wcześniej (do godz. 16:00), tak abyśmy mogli przygotować ballię, saunę, drewno itp.

Aby dokonać rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 150,00 zł. W tytule przelewu prosimy podać imię, nazwisko oraz datę i godzinę  przyjazdu. Na  godzinę, którą Państwo wpiszecie będzie przygotowana Strefa Eko  -Relaksu. Pozostałą kwotę należy uiścić  na miejscu.

nr konta: 96 1050 1591 1000 0022 2190 2402

Na miejscu płatność tylko gotówką.

W/w ceny dot. grup maksymalnie do 10 osób. W przypadku większej grupy ceny ustalane będą indywidualnie. W  dni świąteczne oraz długie weekendy również ceny ustalamy  indywidualnie.

Prosimy aby przed rezerwacją zapoznali się Państwo z regulaminem korzystania ze Strefy Eko- Relaksu.

Wpłata zaliczki oznacza akceptację regulaminu strefy.


Call Now Button