O nas

strefaekorelaksu.pl

O nas, czyli jak to się zaczęło…

Jako mieszkańcy turystycznej miejscowości Boguchwałowice od dawna staraliśmy się w miarę możliwości czasowych korzystać z atutów miejsca, które zamieszkujemy… Latem kąpiele oraz pływanie kajakami i rowerkami wodnymi po pobliskim jeziorze, jesienią grzybobranie w naszych lasach, które obfitują w grzyby, a zimą morsowanie …

Często zastanawialiśmy się w jaki sposób można jeszcze fajnie, zdrowo i w zgodzie   z naturą spędzić wolny czas. Pomyśleliśmy, że fajnie byłoby się czasem zrelaksować  na łonie natury korzystając np. z gorących kąpieli, czy saunowania. Zainteresowaliśmy się tematem saun ogrodowych, balli do gorących kąpieli, właściwości zdrowotnych apiterapii itp.

Postanowiliśmy działać !

Uporządkowaliśmy i ogrodziliśmy teren. Mimo wielu trudności oraz poniesionych, znacznych kosztów udało nam się spełnić nasze marzenie i stworzyliśmy niewielką, kameralną (ok. 1000 m2) strefę eko – relaksu. Po wielu miesiącach ciężkiej i wytężonej pracy we wrześniu 2021 roku mogliśmy już zażyć gorących kąpieli, saunowania, skorzystać z apiterapii czy mini tężni solankowej…

W 2023r, aby uatrakcyjnić Państwa pobyt u nas zbudowaliśmy niewielki, całoroczny domek letniskowy, w którym mogą Państwo odpocząć lub przenocować po korzystaniu z atrakcji naszej strefy. 

Stworzyliśmy tę stronę aby podzielić się z Państwem naszymi wrażeniami na temat ekologicznego i zdrowego spędzania czasu, a przede wszystkim zaprosić Was do skorzystania z tych wszystkich atrakcji, którymi my już zdążyliśmy się zachwycić. Czytając kolejne zakładki dowiedzą się Państwo więcej o naszej strefie eko – relaksu,  a także o atrakcjach naszej pięknej miejscowości oraz wielu ciekawych, wartych zobaczenia miejsc w najbliższej okolicy.

Serdecznie Zapraszamy

Call Now Button